Bezpieczeństwo

Nowoczesna flota regularnie sprawdzanych i serwisowanych pojazdów, oraz doświadczeni przewoźnicy.

Legalny przewoźnik

Jesteśmy licencjonowaną, międzynarodową firmą przewozową oferującą przewóz osób, oraz paczek.

Indywidualne podejście

Każda trasa jest planowana indywidualnie tak, by odbyła się bez przesiadek oraz nadrabiania zbędnych kilometrów.

Wsparcie i pomoc

Kompleksowa pomoc – jesteśmy do Państwa dyspozycji! Chętnie pomożemy, doradzimy i rozwiejemy wątpliwości.

Warmia Bus – międzynarodowy transport busem

Poznaj nas

Warmia Bus to licencjonowana, międzynarodowa firma przewozowa, która zajmuje się transportem zarówno osób jak i paczek. Zapewniamy transport nowoczesnymi busami na trasach pomiędzy Polską, Niemcami, Holandią oraz Belgią.

Nasza flota składa się z nowych i komfortowych pojazdów zapewniających bezpieczny i przyjemny transport w miejsce docelowe. Jakość naszych usług jest dla nas priorytetem, dlatego stale podnosimy standardy naszej firmy. Chcemy, aby podróż z nami była przyjemna i komfortowa.

Nasi doświadczeni kierowcy każdego dnia dbają o to, aby pasażerowie dotarli na miejsce szybko i bezpiecznie. Nasz wykwalifikowany zespół jest gotowy, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy po to, aby uczynić każdą podróż przyjemną i komfortową.

Transport osobowy i towarowy

Powierzając nam paczki nasi klienci obdarzają nas wielkim zaufaniem. Priorytetem jest dla nas dostarczenie jej bezpiecznie w miejsce docelowe. Transport paczek odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu globalnej łączności. Nasi klienci mogą cieszyć się nie tylko szybką, ale przede wszystkim bezpieczną dostawą. Wszystkim osobom korzystającym z naszych usług gwarantujemy kompleksowo, rzetelnie i punktualnie zrealizowaną usługę.

Dodatkową usługą jaką oferujemy jest wynajem samochodów. Osobom zainteresowanym oferujemy komfortowe i dobrze wyposażone auta doskonale nadające się na dłuższe trasy. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób podróżujących, które zapewnia elastyczność w planowaniu. Nasi klienci mogą dopasować samochód do swoich indywidualnych potrzeb.